Hakkımızda

Amaç Elektrik San. ve Tic.Ltd.Şti. elektrik sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi olan profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuştur.Kurucu ortaklar, senelerin deneyimini AMAÇ çatısı altında 2008 yılında faaliyete geçirmiştir.

Alternatif Marka ve Fiyatlar

Satın almak istediğiniz ürünün ve markanın haricinde projenize uygun alternatif marka ve modeller içinde teklif alabilir ürün ve fiyat seçeneklerinizi çoğaltabilirsiniz.

Depodan Hızlı Sevkiyat

Satışını yaptığımız ürünlerin büyük bir bölümü depolarımızda ve showroomumuz da stoklu olarak sevkiyata hazır durumdadırlar.

Farkı Ödeme Seçenekleri

Satın alacağınız ürünün ödemesini nakit, kredi kartı veya çek ile dilediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz, ödeme seçenekleri için müşteri temsilcilerimizden bilgi isteyiniz.

Amaç Elektrik San. ve Tic .Ltd. Şti.

Elektrik sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi olan profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuştur.Kurucu ortaklar, senelerin deneyimini AMAÇ çatısı altında 2008 yılında faaliyete geçirmiştir.

Genç ve dinamik personeli ile her türlü elektrik malzemesi satışını yapmakta olup müşterilerine en hızlı sevkiyat ağını da sunmaktadır.

2010 yılında mühendislik kadrosu oluşturarak müşterilerine yıldırımdan korunma ve topraklama konularında proje, montaj ve teknik destek vermeye başlamıştır.

Amaç elektrik San. ve Tic. Ltd.Şti; her türlü elektrik malzeme tedariğinde yurtiçi ve yurtdışına doğrudan ve dolaylı satış yöntemi ile yaygın bir hizmet vermektedir.

kalite politikamız, müşterilerimizin isteklerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde sunmak, zamanında teslim etmek, hizmetin ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Zamandan Kazanın!

Teklifinizi hem en uygun şekilde hemde çok hızlı almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Ürün çeşitlerimiz, Markalarımız ve Çözüm ortaklarımız ile taleplerinize en kısa süre içinde ‘Alternatifler İle Birlikte’ cevap verilecektir.